Rreth nesh

Guangzhou Yangtian Mjedisit Masterbatch Co, Ltd themeluar në vitin 2002, është një ndërmarrje e Sci-tech dedikuar për kërkimin dhe zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e masterbatch plastike funksionale. Produktet kryesore përfshijnë defoaming Masterbatch, Filler Masterbatch, karboni i zi Masterbatch, TiO2 White Masterbatch, dhe ngjyra Masterbatch, një total prej 5 llojeve. Ne Kompania ka tre fabrika që mbulojnë një sipërfaqe prej 21.000 metra katror, ​​15 linjat e prodhimit, kapacitetin e prodhimit mujor të gjitha llojet e masterbatches arrijnë deri në 5.000 ton, shtrihet shitjet e rrjetit në të gjithë Kinën, Evropë dhe Amerikë, Lindjen e Mesme, Azinë Juglindore, Afrikë, India dhe vende të tjera. 

Përmbahet parimit shërbim të "mbijetojnë me cilësi, të zhvilluar me kredibilitet", Yangtian ka një ekip profesional teknik dhe pajisje të avancuara ndërkombëtare të prodhimit dhe testimin e pajisjeve. Në mënyrë që të ndjekin cilësinë më të besueshme e produktit dhe performanca më e qëndrueshme e produktit, kompania jonë rreptësisht zbaton një grup i procesit të kontrollit të cilësisë të plotë për produktet produktet tona kanë kaluar ISO9001:.. 2000, SS-00259 dhe standardet e tjera ndërkombëtare, mori autoritative certifikimit në botë trupi certifikues SGS Gëzojnë një reputacion të mirë në këtë industri, dhe të fitojë mbështetje të gjerë dhe besimit nga tonë klientët.

Duke u bazuar në sistemin e plotë të menaxhimit dhe hulumtim dhe zhvillim profesional aftësi, ne mund të zhvilluar produkte të reja në bazë të klientëve dhe nevojave të tregut, në mënyrë që të klientëve të përmbushur 'nevojat dhe për të siguruar se cilësia e produktit dhe cilësinë e shërbimit mund të përballojë inspektimin e konsumatorëve. Për këtë qëllim, me produkt të lartë të cilësisë dhe shërbimit të përsosur, ne ftojmë sinqerisht miq nga të gjitha sferat e jetës për të zhvilluar bashkëpunim të gjerë, të krijojnë të fitojë të fitojë së bashku!

ekspozitë

certifikatë